Standard.al

Harry dhe Meghan thyejnë protokollin, ja çfarë bëjnë në publik

0

Nuk e dimë se çfarë do mendojë Mbretëresha, por Meghan dhe Princi Harry e kanë thyer sërish protokollin.

Më në formë se kurrë, çifti mbretëror mori pjesë në një garë polo për bamirësi, për të mbledhur fonde për fëmijët e sëmurë me HIV/AIDS në Afrikë.

Si rrallë ndonjë herë për pjesëtarët e familjes mbretërore, Meghan dhe princ Harry shkëmbyen një puthje pasiononte në publik.

Të dy vazhdojnë të thyejnë protokollin duke u shfaqur në publik më të dashuruar se kurrë dhe duke shkëmbyer puthje.

Çifti shprehet në një postim: Jemi të lumtur që kemi mbledhur më shumë se 1 milion stërlina për fëmijët dhe të rinjtë me Sida”.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.