Standard.al

Protesta kundër prishjes së Teatrit Kombëtar, mes tyre aktorja e mirënjohur Roza Anagnosti

0

Artistë dhe qytetarë të shumtë vazhdojnë protestën e tyre në mbrojtje të Teatrit Kombëtar dhe kundër ligjit të miratuar në parlament nga mazhoranca e majtë për shembjen e tij.

Në këto momente është duke folur para të pranishmëve aktorja e madhe e skenës shqiptare Roza Anagnosti.

Ndiqni direkt protestën që po zhvillohet para godinës së Teatrit Kombëtar

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.