Standard.al

Presidenti takim me të rinjtë e PS, PD dhe LRI

0

Presidenti Ilir Meta në kuadër të Aleancës për dhurimin e gjakut do të zhvillojë ditën e sotme një takim me tre forumet rinore të partive LSI, PS, PD. Konkretisht takimi do të zhvillohet në orën 19:00, pranë Qendrës Rinore në Tiranë.

Njoftimi i plotë

Në kuadër të Aleancës për Dhurimin e Gjakut, Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Ilir Meta do të zhvillojë sot (e enjte) në ora 19:00 një takim me tre forumet rinore të partive LSI, PS, PD.

Takimi do të zhvillohet në Qendrën Rinore që ndodhet në Rrugën e Kavajës në Tiranë (ngjitur me Raiffeisen Bank).

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.