Standard.al

La aktrimin për të jetuar në SHBA, nuk do ta besoni çfarë pune bën atje Bjordi i Big Brother

0

Ai është larguar prej kohësh nga vëmendja e mediave rozë ndërsa së fundmi është zhvendosur në New York.

Bëhet fjalë për ish-banorin e Big Brother Albania 2, Bjordi Mezini, i cili që pas përfundimit të aventurës së tij në realit show-n u bë shumë i njohur për publikun dhe ju përkushtua punës si aktorë dhe regjisor.

Lidhja e tij me Adelajdën, gazetaren e ndierë e cila humbi jetën në nga një infarkt disa muaj më parë, ishte shpesh një ndër temat më të përfolura.

Por pas vdekjes së ish-të dashurës së tij Bjordi duket se nuk ka ndërmend të rikthehet më në Shqipëri.

Prej kohësh ai është në një lidhje me një bukuroshe të quajtur Jona, me të cilën ndodhet në SHBA.

Bjordi këto vite ka qenë shumë aktivë në kinematografi dhe ka luajtur në serialin e njohur “Kokrrat” , por ka qenë dhe regjisor i disa prodhimeve të tjera.

Së fundmi ai ka treguar më shumë për punën e tij të re në Amerikë.

Ai shkroi:

Momentalisht po punojë në një lokal. Kam ndërmend të rri këtej përgjithmonë.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.