Standard.al

Kapet mat në plazh, “Elif” i zhgënjen të gjithë me format trupore

0

Tuba Buyukustan është padyshim një ndër aktoret turke më të dashura për publikun shqiptar, e cila u bë e famshme falë roleve të shumta, veçanërisht në atë të Elifit në serialin “Diamante dhe Dashuri”.

Bukuroshja ka miliona fansa në rrjetet sociale, ku duket perfekte në pothuajse çdo postim.

Por disa foto të publikuara së fundmi kanë zbuluar se edhe Tuba është si të gjitha vajzat e tjera.

Aktorja u kap mat në një plazh por ka zhgënjyer me pamjen dhe format trupore.

Në trupin e aktores janë parë shenja mjaft të dukshme strijash dhe celuliti.

Shumica e fansave kanë janë shprehur të zhgënjyer, ndërkohë që disa të tjerë i kanë dalë në mbrojtje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.