Standard.al

Vendimi i KPK/ Reagon ashpër Paloka: “Po na kërkojnë votën për të instaluar diktaturën”

0

Pas vendimit të KPK për të konfirmuar në detyrë gjyqtarin e Gjykatës së Lartë Ardian Dvorani ka reaguar nëpërmjet një shënimi në facebook nënkryëtar i PD edi Paloka. “Po na kërkojnë voten për të instaluar diktauarën”, shkruan drejtuesi i lartë i PD.

Ja shenimi i tij i plote në facebook:

Ardian Dvorani rikonfirmohet ne detyrë. Sokol Berberi, kunati i Fatmir Xhafajt dërgohet për herë të tretë si kandidaturë e Ramës në Strasburg ( i rrëzuar dy herë nga Strasburgu) dhe na thonë ne “mos pengoni reformen”.
Na kerkojne voten per te instaluar diktaturen…
R.K.T.K

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.