Standard.al

Vasili i kthehet BE-së në Tiranë: Sistemit të drejtësisë i është prerë koka, BE flet për manikyrin e thonjve

0

Kreu i grupit parlamentar te LSI Petrit Vasili permes nje postimi ne facebook ka reaguar ashper ndaj BE ne Tirane. Shqiperia s’ka Gjykate Kushtetuese dhe te Larte dhe sistemi drejtesise eshte kapur nga rilindja,ndersa keta te BE ne Tirane na flasin per manikyrin e thonjve shkruan Vasili.

Postimi i plotë:

BE ne Tirane heshtni se boll demtuat!!!

Per Reformen e shkaterruar ne drejtesi ne i themi ja ujku,ndersa BE ne Tirane na tregon gjurmet.
Sistemit te drejtesise ne Shqiperi i kane prere koken,ndersa BE ne Tirane na tregon thonjte e kembes.
Shqiperia s’ka Gjykate Kushtetuese dhe te Larte dhe sistemi drejtesise eshte kapur nga rilindja,ndersa keta te BE ne Tirane na flasin per manikyrin e thonjve.
Shqiperine e mbyten parate e pista, krimi i organizuar dhe trafiku i droges keta e kane mendjen te vila “interesante” ne Rolling Hills.
BE ne Tirane pushoni,jeni shnderruar thjesht ne Fake Europa, Europa e vertete nuk eshte si ju.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.