Standard.al

Meri paralajmëron këtë shenjë: Kujdes, do dalin punët e ‘pista’ në shesh

0

Të premten në datë 27 Korrik ndodh Eklipsi hënor apokaliptik.

Astrologe Meri paralajmëron se ky eklips do eklipsojë duam apo nuk duam çdo gjë që na ka tronditur,  shqetësuar dhe përmbysur përditshmërinë.

Do lajmë llogaritë me të kaluarën dhe do përballojmë fantazmat e së kaluarës. E kaluara na del përpara. Të gjitha dalin në dritë njofton Meri e cila paralajmëron se disa nga shenjat duket se do ndikohen më shumë.

Demi do perballet me ngatrresa nga e kaluara nga njerez qe ka patur antagonizem ne karriere dhe ne familje, cdo pune jo e ndershme i del zbuluar.

Binjaket do perballen edhe nje here me fantazmat e se kaluares ne jeten sociale ne shoqeri ku do frikesohen per te ardhmen e tyre.

Gaforrja do mblekset me detyrime ekonomike ndaj te tjereve por edhe me gabime ne jeten personale qe vijne nga e kaluara ku qetesimi shpirteor do kerkoj vendime te rendesishme.

Luani do zbulohet ne ceshtje ligjore jo korrekte apo bashkepunime te cilat tashme dalin ne drite duke ju kundervene Kujdes ne cift.

Virgjeresha duhet te manaxhoj me kujdes problemet qe dalin ne pune apo ne ceshtje shendetesore te cilat vijne si rezultat i keqmenaxhimit apo naivitetit.

Ndërsa shenjat e tjera duket se nuk do preken shumë nga ky eklips pasi për disa prej tyre ka lajme pozitive.

Dashi do jete luftarak nen provokimet e momentit mjafton te mos luftoj me mullnjte me ere por te gjej nga i vjen vertet era e ndryshimit.

Peshorrja do rikthehet disa vite me mbrapa ne plane projekete apo ne jeten personale per tu perballur apo per te marre pervojen qe e ka neglizhuar

Akrepi duhet te ndaj mendjen ne duhet te punoj jashte vendit me shkendijat qe i jane dhene ne te kaluaren apo duhet ti jap fund ketij tundimi si edhe lidhjeve personale me njerz te huaj

Shigjetari duhet te tentoj te rimarre nje pozicion shume serioz dhe te nderuar ne karriere por duhet tu jap fund njerzve qe e kane penguar duke i luftuar

Bricjapi do tentoj me ligj dhe rregull te frymezoj njerzit me energji qe te luftojne per vete dhe per ata pasi e shikojne qe mund te behen frymezues

Ujoret do kene ndryshime te medha pozitive pasi Eklipsi Henor ndodh ne shenjen e tyre dhe kjo do tu sjelli dhurata dhe mundesi

Peshqit do luftojne shume per Endrrat deshirat dhe Pasionet e tyre ne nje moment kur duket sikur askush nuk i shikon degjon apo dashuron.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.