Standard.al

U aksidentua me biçikletë, humb jetën…

0

Ka ndërruar jetë në spital, i aksidentuari i para pak orëve në qytetin e Korçës.

Burime spitalore thanë se Raqi Meraj ka ndërruar jetë për shkak të plagëve të marra nga përplasja.

Meraj ishte duke lëvizur me biçikletë kur është përplasur nga një makinë tip ‘Renault’.

Ai u dërgua me plagë të rënda në spital dhe 2 orë pas aksidentit ka ndërruar jetë.

Policia ka ndalur shoferin që shkaktoi përplasjen e rëndë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.