Standard.al

15-vjeçarja përdhunohet nga i vëllai, dënohet me burg se abortoi fëmijën

0

Një vajzë indoneziane 15-vjeçare është dënuar me gjashtë muaj burg për shkak të abortit pasi u përdhunua nga vëllai i saj.

Të dy, vajza dhe vëllai i saj 18 vjeçar u dënuan të enjten nga Gjykata e Rrethit në Muara Bulian në lagjen Batanghari në provincën e Jambi, tha Singgih Hermaëan, zëvendës shefi i policisë lokale, shkruan DailyMail.

Vëllai mori dënimin me dy vjet burg për seks me të miturën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.