Standard.al

Mbrojtësi brazilian i Realit i pa përmbajtshëm, del nga makina dhe shikoni çfarë bën…

1

Mbrojtësi brazilian i Realit të Madridi, Marselo është shumë i mirë në kërcim dhe këtë ai e ka treguar edhe në fushën e lojës gjatë festimeve të golave. Ndërkohë braziliani së fundmi ka dhuruar spektakël edhen në rrugë teksa nën ritmet e këngës “In My Feelings” ka dhuruar shfaqje në rrugë.

E gjitha ka ndodhur në një rrugë të Madridit, ku lojtari ka dalë nga makina bashkë me fëmijët e tij dhe kanë filluar të kërcejnë së bashku.

 

1 Comment
  1. magjyp kryqmut hesapi

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.