Standard.al

E papritur/ 1 muaj para dasmës, Ledion Liço merr vendimin drastik

0

Siç është bërë e ditur që dy muaj më parë, Ledion Liço dhe Sara Hoxha do të bëjnë një dasmë madhështore në gusht. Dasma do të mbahet në Villa d’Este në Como të Italisë ku qëndrimi për një person në këtë vilë kushton 500 euro dhe të ftuarit do të qëndrojnë në ambientin luksoz për 3 ditë.

Mirëpo vetëm 1 muaj para dasmës për të cilën do të flasin të gjithë, Ledioni sot ka marrë vendimin e papritur. Moderatori shumë i dashur për publikun ka mbyllur llogarinë e tij në Instagram duke i habitur të gjithë ata që e ndiqnin.

Mesa duket Ledioni ka vendosur që këtë periudhë të qëndrojë larg rrjeteve sociale për të shijuar në privatësi këtë moment të bukur për të dhe partneren.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.