Standard.al

‘Alarm’ në aeroport, turistja zhvishet nudo

0

Pamje të çuditshme vijnë nga Aeroporti i Ataturkut në Stamboll. Një turiste, e cila raportohet se ishte nën efektin e alkoolit, është zhveshur nudo të enjten në banjën e terminalit për fluturimet jashtë vendit dhe nga aty ka dalë në sallën e udhëtarëve.

Sipas pamjeve të publikuara nga mediat lokale, ndaj gruas që po lëvizte nudo në sallën e udhëtarëve ka ndërhyrë personeli i aeroportit. Një prej tyre u përpoq ta mbulonte gruan, e cila lëvizte më vështirësi, me xhaketën e tij. Në këtë moment gruaja e ngacmon me dorë, çka shkakton të qeshura në sallë.

Pasi shëtiti për pak kohë nudo në aeroport, turistja u arrestua nga policia.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.