Standard.al

Ronaldo te Juventus, ja fotoja rekord e futbollistit

0

Një “Mirëmëngjes” që vlen më shumë se 8 milionë pëlqime. Bëhet fjalë për një foto të postuar dy ditë më parë nga Cristiano Ronaldo në Instragram pas mbërritjes së tij në Itali.

Futbollisti portugez, i cili për tre ditë më parë u zyrtarizua si futbollisti i Juventus është një nga më të ndjekurit në Instagram me mbi 136 milionë ndjekës.

Dhe kohët e fundit futbollisti i janë shtuar dhe ndjekësit italianë dhe të gjithë tifozët e Juventusit anë e mbanë botës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.