Standard.al

Pamela Anderson do martohet me kampionin e botës

0

Adil Rami së shpejti pritet të martohet me modelen dhe aktoren e njohur amerikane, Pamela Anderson.

Ish-lojtari i Milanit, duket se do ta kujtojë gjatë vitin 2018.

Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, mbrojtësin që sapo u shpall kampion bote, e pret një tjetër event shumë i rëndësishëm, ku pritet që të kurorëzojë martesën me 51-vjeçaren.

Ndoshta ju duket e pabesueshme për shkak të diferencës në moshë ndërmjet çiftit por për Pamelan vitet nuk kalojnë pasi mbetet gjithmonë në super formë.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.