Standard.al

Kryetari i PD: Të shembim kullat me mina. Velo në krahë të Bashës

1

Artisti Maks Velo ka dalë në krah të kreut të PD-së Lulzim Basha për të shembur kullat me mina.

Duke folur mbrëmjen e sotme tek sheshi i Teatrit Kombëtar, Velo është shprehur se mbështet vendimin e Bashës për t’u vënë minat kullave, nëse shembet Teatri!

Ky vendim i Bashës dhe ai i trajtimit të çështjes kriminale dhe korruptive të ligjit “Rama – Fusha” me ligjin antimafia duartrokitet nga qytetarët!

 

1 Comment
  1. american16al says

    Shteti duhet te penalizoje njerezit te papergjegjeshem per thirrjet e tyre destruktive me dhune. Ne shqiperi regjimi i
    meparshem dhe ky i tanishmi i ka lajthitur “artistet” dhe “politikanet” deri ne psikopati.

Reply To american16al
Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.