Standard.al

Kryetari i PD: Të shembim kullat me mina. Velo në krahë të Bashës

1

Artisti Maks Velo ka dalë në krah të kreut të PD-së Lulzim Basha për të shembur kullat me mina.

Duke folur mbrëmjen e sotme tek sheshi i Teatrit Kombëtar, Velo është shprehur se mbështet vendimin e Bashës për t’u vënë minat kullave, nëse shembet Teatri!

Ky vendim i Bashës dhe ai i trajtimit të çështjes kriminale dhe korruptive të ligjit “Rama – Fusha” me ligjin antimafia duartrokitet nga qytetarët!

 

1 Comment
  1. american16al says

    Shteti duhet te penalizoje njerezit te papergjegjeshem per thirrjet e tyre destruktive me dhune. Ne shqiperi regjimi i
    meparshem dhe ky i tanishmi i ka lajthitur “artistet” dhe “politikanet” deri ne psikopati.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.