Standard.al

Arrestohet shitësi i kokainës, ja lëvizjet e çuditshme që…

0

Një patrullë e Guardia di Rocca, dje gjatë një shërbimi monitorimi, vuri re lëvizjet e çuditshme të dy të rinjve. Njëri ishte me një motor me targa nga Italia dhe ishte gati të shiste drogë një tjetri, i cili ishte në bordin e një makine me targa të San Marino. Policia ndoqi një shqiptar prej 28 vjeç të cilit ju gjet e fshehur një sasi e vogël kokaine, të mbështjellë me celofan, e gatshme për tu shitur.

Droga u konfiskua, ndërsa ndiqet penalisht në gjendje të lirë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.