Standard.al

Vjen me pushim në Tiranë, i ndodh ajo që nuk pritej…

0

E ka pësuar keq një i ri që kishte ardhur me pushime në Shqipëri.

Një ditë parë atij i kanë vjedhur makinën tek kodrat e liqenit artificial në Tiranë.

Sipas policisë, i riu jetonte në Mynih, ndërsa kishte ardhur për pushime në kryeqytet.

Njoftimi i Policisë së Tiranës:

Më datë 17.07.2018, tek Kodrat e Liqenit, është vjedhur mjeti tip “Audi”, në pronësi të shtetasit V.Ç., vjeç 24, banues në Mynih.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Neni 134/1 i Kodit Penal.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.