Standard.al

Olti Curri tallet keq me këngëtarin Fero: Kur bo dhe ky çerri, ik mbaro buken me

0

Blogeri i njohur Olti Curri është një nga personazhet e showbizit, i cili nuk e ka aspak problem t’i thojë gjërat troç edhe nëse nuk u pëlqen VIP-ave.

Me anë të një postimi në Fecebook, Olti Curri këtë herë ka thumbuar këngëtarin e njohur kosovar Feron.

Reperi i njohur ka publikuar këngën e tij më të re “Vi Vet” një këngë e cila është pritur mirë nga publikur por ku nuk mund të mungojë teksti “i pisët”. E lidhur me këtë, Olti i ka dedikuar një postim në Facebook ku tallet me Feron ndërkohë që shkruan:

“Po kur bo dhe ky çerri si perdhunues serial nuk di…! Ik re dreq mbaro buken me çokokrem qe ta ka lene mami siper tavolines gati…”

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.