Standard.al

Ironia therëse e deputeti të PD: E ashtuquajtura shëndetësi falas, sot është më e shtrenjtë se kurrë

0

Deputeti demokrat Bardh Spahia ka publikuar mesazhin e një pacienti i cili tregon gjëndjen e vajtueshme dhe korrupsionin që ka përfshirë sistemin shëndetësor në vend.

Jo pa ironi, Spahia shkruan se e ashtuquajtura shëndetësi falas, sot është më e shtrenjtë se kurrë.

Ja postimi i deputetit Bardh Spahia si dhe mesazhi i plotë i pacientit

“Odisea dhe sorollatja e te pamundurve dhe te semureve kronike vazhdon…
Kjo eshte shendetesia “falas”, sot me e shtrenjte se kurre.”

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.