Standard.al

Granit Xhaka nuk i ndahet shqiponjës, këtë herë e bën me personin e jetës

0

Granit Xhaka është në pushime me të dashurën e tij, Leonitën dhe tani ka postuar në Instagram një foto duke bërë shqiponjën.

Ylli i Arsenalit pati paraqitje fantastike në Kupën e Botës ku momenti më i mirë i tij ishte goli i shënuar kundër Serbisë.

Foto e fundit që ka publikuar Granit Xhaka.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.