Standard.al

Ermal Mamaqi i thërret Beyonces gjatë koncertit: Na kap një napolon mi

0

Këngëtarja e famshme, Beyonce dhe bashkëshorti i saj, Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

Në mesin e të pranishmëve, në zonën VIP nga ku këngëtarja dukej shumë afër, nuk kanë munguar dhe disa shqiptarë të famshëm. Një ndër to ishte dhe Ermal Mamaqi.

Dhe, ashtu siç pritej, nuk mund të linte pas shakatë e tij. Ai dhe Ami kanë qenë në zonën VIP dhe kanë pasur mundësinë për ta parë divën e muzikës shumë afër.

Mamaqi dëgjohet t’i thotë këngëtares teksa ajo i kalon afër:

Na kap një napolon mi ooo! Faleminderit.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.