Standard.al

Benardi kujton kohët, kur ishte i lidhur me Xhenin e Big Brother

0

Ata janë dy ish-banorët më të përfolur të Big Brother 9.

Benardi dhe Xheni u ndanë pas daljes nga shtëpia e Big Brothër, duke befasuar të gjitghë pasi dukeshin në kulmin e dashurisë me njëri-tjerin.

Ndarja e tyre ndodhi gjatë kohës, që ishin në qendrën e vëmendjes së medias, pasi ishin pjesë e emisionit ‘Dance With Me’. Xheni ishte ajo që e shprehu më fort në media dhimbjen për humbjen e kësaj dashurie.

Por këtë herë Benardi na ka befasuar. Pas një kohe të gjatë indiference për këtë raport, që tashëm ka marrë fund, ai ka kthyer në vëmendje kohën, kur realizuan së bashku një set fotografik.

Benardi e ka lënë këtë foto pa e shoqëruar me fjalë,  por pak kush mund të harrojë, se gjatë realizimit të këtyre fotove ka qenë prezent dhe ish-partnerja e tij.

ImageImageImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.