Standard.al

Këndonte në gjendje të dehur, rrëzohet këngëtari i njohur

0

Këngëtari i famshëm amerikan i muzikës country, po përpiqet që ta trajtojë situatën me sens humori pasi u rrëzua në skenë gjatë performancës së tij në Oregon të SHBA-së.

Ai kishte ishte pak i dehur ndërsa është rrëzuar derisa po këndonte e po vallëzonte!

“Ah po, pata pirë goxha shumë. Bit Bull, ta vë fajin ty sepse doja të konkurroja me koncertet e tua”, ka shkruar Blake në Twitter, ku e pranon se ishte pak i dehur dhe se donte t’i bënte konkurrencë mikut të tij Pit Bull, që njihet për vallëzime energjike.

Image

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.