Standard.al

Tuna feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi?

0

Altuna Sejdiu e njohur për publikun si Tuna, feston sot ditëlindjen.

Këngëtarja edhe pse nuk është aktive me projekte të reja muzikore, ajo përmes rrjeteve sociale i mban të informuar fansat për çdo të re rreth saj.

Për Tunën, data 14 korrik është shumë e veçantë, kjo ngaqë me këtë datë këngëtarja feston ditëlindjen.

Sot, Tuna ka mbushur plot 33 vjeç, me këtë rast ka marrë shumë urime nga miqtë dhe fansat.

Kujtojmë që këngëtarja ka paralajmëruar rikthimin në skenë me një këngë të re, por nuk ka dhënë ende një datë të saktë.

ImageImage

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.