Standard.al

Morena Taraku ‘tërbon’ miliarderin iranian

0

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku vazhdon të mbetet ndër personazhet më të përfolura në mediat rozë.

Morena preferon, që shpesh të ndajë me fansat fotografi të ndryshme nga përditshmëria, teksa jo rrallë herë publikon edhe fotografi provokuese.

Së fundmi ajo ka hedhur një tjetër fotografi ‘të nxehtë’ në InstaStory, ku vë në plan të parë të pasmet.

Ajo numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, në të cilat është çdo ditë aktive. Ajo shquhet për linjat atraktive, për të cilat kujdeset që të ndjekë me rregull ushtrimet në palestër.

Modelja nga Peja ka qenë shumë e përfolur javëve të fundit për një lidhje të shpejt me iranianin Shasha Sobhani, lidhje e cila përfundoi me ndarje.

Ajo prej disa sa kohë është shpërngulur në Stamboll për realizimin e projekteve të reja dhe pjesën më të madhe të vitit po e kalon atje.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.