Standard.al

Modelja e njohur shtatzënë për herë të parë

0

Modelja e njohur 26 vjeçare Kate Upton është në pritje të fëmijës së saj të parë me partnerin Justin Verlander, e cila është martuar vjet në 4 nëntor në Itali. Ka qenë vetë Kate e cila ka lajmëruar ndjekësit në Instagram për shtatzaninë e saj.

Ajo ka postuar një foto e cila shfaqet me një kostum ngjyrë të kuqe ku i duket pak barku i rrumbullakosur dhe ka shkruar ‘shtatzënë në Miami’. Kate në foto ka bërë ‘tag’ edhe partnerin e saj Justin Verlander.

Kate Upton vetëm para pak kohësh është shpallur si femra më sensuale në botë sipas ‘Maxim Hot 100’, revistës që edhe këtë vit ka bërë një listë të bukurisë botërore femërore.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.