Standard.al

E papritur deklarata e sulmuesit të Juventusit: Nuk më intereson nëse ka ardhur Ronaldo

0

Juventusi dhe ylli i Kroacisë, Mario Mandzukic ka në fokusin e plotë në finalen e Kupës së Botës.

As nënshkrimi i Cristiano Ronaldos nga Juventusi nuk e ka lënë Mandzukic të humbasë fokusin e tij në finale. “Nuk më intereson”, u tha kroatët mediave në prag të fundit.

“Fitimi kundër Anglisë ishte arritja më e madhe e karrierës sime, deri të dielën” ka thënë kroati.

“Zonja e Vjetër” konfirmoi ardhjen e Ronaldos më parë këtë javë dhe do ta zbulojë atë në media të hënën e ardhshme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.