Dalin pamjet e aksidentit në Tiranë

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë në zonën e Laprakës, tek pallati Asllan Rusi. Një kalimtare është përplasur nga një makinë dhe është plagosur.

Loading...

Siç shihet dhe nga pamjet gruaja ka mbetur e shtrirë në rrugë, ndërsa në vendngjarje është dhe policia dhe kalimtarë të shumtë

Ndërsa pas pak shihen dhe dy mjekë që vijë dhe e marrin për ta transportuar drejt spitalit.

Mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Loading...

Lini nje pergjigje