Burri e tradhton me shoqet, modelja hakmerret keqazi

0
EDITORIAL USE ONLY. NO MERCHANDISING Mandatory Credit: Photo by Ken McKay/ITV/REX/Shutterstock (9164619as) Katie Price 'This Morning' TV show, London, UK - 20 Oct 2017 KATIE PRICE: THE TRUTH BEHIND THE WORST TWO MONTHS OF MY LIFE 2017 has been one of Katie Price’s most dramatic years ever. There was the shocking discovery that her husband Kieran had been cheating on her with the nanny, the heartbreaking news that her mum is dying, a terrifying blackmail plot against her son Harvey, and a bitter war of words with Love Island’s Chris who has accused Katie of sending flirty messages that he didn’t want. Katie is here to reveal the truth about all the latest headlines surrounding her life and tell us all about her brand new novel. We’ll also be asking her about her admission this week that she’ll never reveal the name of the celebrity who she says assaulted her at the start of her career.

Modelja e famshme britanike, Katie Price, i ka lënë të gjithë gojëhapur ditën e sotme, duke dalë toplles me të dashurin e saj Kris Boyson, në një plazh në Tajlandë.

Loading...

Bukuroshja duket se ka vendosur të arratiset, për t’u çlodhur dhe relaksuar buzë detit, pas disa muajve tejet të vështirë.

Pak kohë më parë Katie mësoi se bashkëshorti i saj e kishte tradhëtuar gjatë gjithë martesës së tyre pesëvjeçare me shoqet e saj të ngushta.

Por sot mamaja e pesë fëmijëve duket se ka mbledhur forcat dhe është shfaqur më seksi së kurrë, në  krah të të dashurit të ri.

Loading...

Lini nje pergjigje