Postoi foto joshëse nga pushimet, Sabiani bën për një lek të bijën

0

Vajza e këngëtarit të njohur Sabianit, Keisi Meidini, është bërë një prej personazheve më të komentuar në showbiz-in shqiptar. Me bukurinë dhe linjat e saj trupore, ajo ka arritur që të mbledhë mijëra ndjekës në llogarinë që ka në “Instagram”.

Loading...

Keisi ka zbuluar se së fundmi ka udhëtuar për pushime drejt një vendi bregdetar. Për fansat e saj ajo ka publikuar në “Instastory” disa foto mjaft të nxehta, ku shfaqet me bikini teksa pozon para pasqyrës.

Loading...

Lini nje pergjigje