Standard.al

Fejohet Klaudia Pepa?! Ja fotoja që publikon me unazë (FOTO)

0

Balerina e njohur Klaudia Pepa është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe madje shpesh herë shfaqet tepër provokuese për fansat.

Por sot Klaudja me anë të një fotoje në Instagram ka ngritur dyshime tek ndjekësit e saj se mund të jetë fejuar.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në pishinë, me bikini dhe si gjithmonë në super formë teksa pranë saj ka një komardare në formë unaze.

“Një unazë e madhe për një vajzë beqare”, shkruan Klaudia duke shkaktuar shumë reagime nga fansat.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.