Standard.al

Bebe Rexha: I dashuroj të pasmet e mia të mëdha

0

Këngtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është vendosur shpeshherë në qendër të mediave rozë për shkak të pasmeve të saj bombastike.

Disa fansa e kanë akuzuar se përdor photoshop ndërsa disa të tjerë e kanë vënë në qendër të kritikave për shkak se ka shtuar peshë. Por kjo gjë për Bebe Rexhën nuk përbën problem.

Ajo shprehet se i dashuron të pasmet e saj të mëdha dhe se është e lodhur nga njerëzit që flasin për peshën e saj. Këngëtarja u kërkoi fansave që ta duan për atë që është pasi nuk ka ndërmend të ndryshojë.

Bebe postoi një foto në Instagram ku në plan të parë janë të pasmet e saj dhe shkruan:  “Janë reale, nuk janë photoshop. Kam fituar peshë sepse jam njeri dhe më pëlqen që të ha.  Dhe kur ha të pasmet e mia zmadhohen akoma më shumë. 

Por e dini çfarë? Mua më pëlqejnë të pasmet e mia të mëdha. Jo çdo këngëtare duket të ketë masën 0, të jetë e dobët dhe me pamje modelje. 

Nëse kjo është ajo që doni nga unë atëherë nuk do e gjeni. Jam e lodhur nga njerëzit që flasin për peshën time.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.