Aksident me vdekje në Belsh

0

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në hyrje të qytetit të Belshit.

Loading...

Shtetasi Besnik Shehu, rreth 45 vjeç, banues në fshatin Seferan,  duke drejtuar motoçikletën  tip “Vinxiang” ka dalë nga rruga dhe si pasojë është përplasur me  murrin mbrojtjes të rrugës.

Si pasojë shtetasi  B.Sh, për shkak të plagëve të marra ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit.

Grupi ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Loading...

Lini nje pergjigje