9 C
Tirana, Albania
E martë, Nentor 13, 2018
E Diela Shqiptare pëson ndryshime, Ardit Gjebrea: Do të jem me shtëpi...

E Diela Shqiptare pëson ndryshime, Ardit Gjebrea: Do të jem me shtëpi të re (Foto)

0

Ardit Gjebrea po përgatitet për sezonin e ardhëm të emisionit ‘E Diela Shqiptare’ që transmetohet në Tv Klan. Moderatori i njohur ka bërë të ditur se ky emision do të ketë një studio të re në sezonin që fillon në muajn shtator.

Loading...

“Po fillon një studio e re të ndërtohet. E diela shqiptare në sezonin e ardhshëm, me shtëpi të re”, shkruan Gjebrea.

Prej vitesh ky emision është një nga më të ndjekurit në televizionet shqiptare dhe program kryesor për Tv Klan.

Loading...

Lini nje pergjigje