Barcelona synon goditjen e madhe në merkato

0

Barcelona dhe Real Madrid janë në luftë për Eden Hazard.

Loading...

Sipas “Sport”, Barca është futur fuqishëm në garë për të marrë belgun.

Dështimi i transferimit të Antoine Griezmann, ka bërë që katalanasit t’i kthejnë sytë nga Hazard.

Ky i fundit ka vendosur të largohet nga Chelsea, pas një aventure shumë të suksesshme në Londër.

Image

Loading...

Lini nje pergjigje