Standard.al

Aksident i rëndë në Shkodër, vdes 54 vjeçari

0

Një aksident tragjik ka ndodhur pak minuta më parë në Shkodër, ku për pasojë ka mbetur një person i vdekur.

54 vjeçari N.B i cili humbi jetën, ishte duke drejtuar motoçikletën më momentit që ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një vazo lulesh.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në bahçallëk të Shkodrës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.