Standard.al

Kroacia barazon rezultatin ndaj Anglisë

0

Në “Luzhniki Stadium” po luhet mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”.

Pjesa e parë mbyllet me avantazhin minimal 1-0 të anglezëve. Që në minutën e pestë zhbllokohet rezultati. Tripier ekzekuton mjeshtërisht një goditje dënimi dhe kalon Anglinë në avantazh.

Në pjesën e dytë, në minutën e 68-të Perisic barazon shifrat në 1-1 dhe çdo gjë nis nga e para.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.