Habit Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

0

Bukuroshja Majlinda Zeka, e cila ka një djalë me reperin e njohur shqiptar, Majk, ka zbuluar një detaj shumë të rëndësishëm nga marrëdhënia e saj me ish-të dashurin e famshëm tashmë pas lindjens së fëmijës së tij të përbashkët.

Loading...

Në një story në Instagram ka thënë se babai i djalit të saj, Roanit, nuk kujdesët për djalin e tyre financiarisht.

Majk dhe Majlinda u ndanë, pasi u bë publik lajmi, se ajo ishte shtatzënë dhe i ati i fëmijës ishte pikërisht reperi i njohur.

ImageImageImage

 

Loading...

Lini nje pergjigje