Standard.al

Makina përfshihet nga flakët në autostradë

0

Një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës këtë pasdite.

Sipas një video të publikuar nga Jeta Osh Qef, shihet se makina po digjet plotësisht dhe flakët janë shumë të mëdha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.