Standard.al

Fejohet motra e Granit dhe Taulant Xhakës, shikoni si duket

0

Agnesa Xhaka është vajza e xhaxhait e dy futbollistëve të famshëm Granit dhe Taulant Xhaka.

Ajo është fejuar sot dhe Graniti e ka uruar në rrjete sociale duke e konsideruar motër.

Agnesa i dha fund beqarisë së saj duke e kurorëzuar me fejesë dashurinë me Diart Ragën.

Nuk ka munguar edhe urimi i bashkëshortes së Granitit, Leonita Xhaka.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.