Standard.al

Fshesë e hekurt mbi ushtrinë, fshesë e hekurt mbi drejtësinë. Ja lidhjet e Enver Hoxhës dhe Edi Ramës

0

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka reaguar pas deklaratës së bërë sot nga kryeministri Edi Rama, për Reformën në Drejtësi.

Me anë të një postimi në Facebook, Berisha, thotë se Rama vepron dhe flet njëlloj si Enver Hoxha.

Ja postimi i Berishës:

“Edi Rama u zotua sot se ne 2017:Fshesë e hekurt mbi drejtësinë!

Enver Hoxha në vitin 1974: Fshesa e hekurt e partisë mbi ushtrinë! Miq, grushti i hekurt dhe fshesa e hekurt janë dy veglat e diktatorëve paranojak!”, shkruan Berisha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.