Standard.al

Shpërthen deputeti i PD: “Kur nuk e preku tërmeti, Rama jo e jo”

0

Deputeti i PD Tritan Shehu ka reaguar pas lajmit se muret e Kuvendit mund të jenë dëmtuar për shkak të lëkundjeve të forta të tërmetit.

Shehu thotë se tërmeti preku Kuvendit por jo Teatrin për të cilin disa ‘specialistë’ deklaruan se mezi po qëndron në këmbë, ndaj sipas tij Rama s’mund ta dëmtojë.

“Më thonë që janë dëmtuar muret e disa ambienteve në zyrat e Kuvendit nga tërmeti. Ndërsa godina e Teatrit asgjë, krejt OK. Edhe pastaj dalin disa ‘specialistë’ e deklarojnë se mezi po qëndron në këmbë! Kur as ky tërmet nuk e dëmtoi dot, Rama jo dhe jo!!!”, shkruan Shehu.

Tritan Shehu

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.