Standard.al

Roza Lati merr vendimin e papritur

0

Roza Lati është ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit çdo foto dhe video nga aktiviteti i saj i përditshëm, ndërsa sot ka marrë një vendim të papritur.

Roza ka mbyllur llogarinë e saj në Instagram, madje nuk ka lajmëruar as ndjekësit e shumtë që ka. Ende nuk dihet arsyeja sakaq, mbetet për t’u mësuar.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.