Standard.al

Marina do ju lërë pa fjalë, fotografohet pa mbathje

0

Ajo është pa diskutim një nga prezantuesit më të bukura dhe më të dashura shqiptare. Bëhet fjalë për moderatorin Marina Vjollca, e cila është tejet simpatike dhe gjithnjë tërheq vëmendjen e medieve rozë.

Në këto momente është duke shijuar pushimet dhe sapo ka postuar disa fotografi nga plazhi, më të cilat duket se ka vendosur t’ia vërë zjarrin Instagramin.

E veshur me një kostum të kuq, me fund dhe crop, por që tregon më shumë se sa duhet.

Në foton e postuar po ta shikoni me vëmendje, duket shenja e lënë nga rrezet në belin e saj, dhe kështu na lë të kuptojmë, që ajo nuk ka veshur të brendshme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.