Standard.al

Aksident i tmerrshëm, vetura futet mes turmës dhe godet këmbësorët

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Soçi të Rusisë.
Një automjet është futur mes turmës së njerëzve, duke lënë një person të vdekur.

Nga të dhënat e para raportohet edhe për 6 persona të plagosur nga të cilët, 2 ndodhen në gjendje të rëndë. Dyshohet se drejtuesi i makinës, ka dremitur para aksidentit.

Në Soçi do të zhvillohet ndeshja çerekfinale mes Rusisë vendase dhe Kroacisë, ditën e shtunë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.