Standard.al

Rusia futet në histori, ja çfarë ndodhi…

0

Lojtari rus, Aleksandër Erokhin, do të jetë lojtari i parë në histori që futet si zëvendësues i katërt në një Kupë Bote.

Kjo ndodhi gjatë ndeshjes Spanjë-Rusi.

Erokhin është futur në fushë në minutën e 97-të të kohës shtesë.

Ai zuri vendin e Kuziajev dhe tashmë emri i tij do të shkruhet në histor

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.