Standard.al

Manjani ‘sulmon’ Ramën: Faqezi sa me ska! Shpreh ngushëllime në miting politik. TURP

1
Reagon ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, pas deklaratës së Ramës se shoferi i Xhafajt, i cili u gjet i vdekur ditën e djeshme, është vetëvrarë.

Sipas Manjanit, Rama nuk duhet të ngushëllonte familjen në një miting politik, por i sugjeron të shkojë dhe të pijë kafe në shtëpinë e të ndjerit, Shkëlzen Qordja.

Reagimi i plotë:

“Ndërkohë që fajson Opozitën për “mos respektim të kodit të vdekjes”, vetë i shpreh gjasme-ngushëllimet në miting politik! Faqezi sa më ska! Shko të paktën pije një kafe në shtëpinë e të ndjerit dhe HESHT! Është vrarë, ndër të tjera, një punonjës i Sigurisë së Shtetit!”

1 Comment
  1. ari says

    kujt ja thua te birit te nje vrasesi si kristaqi, edvin monster rames.keta ter jeten kan qeshur me vdekjen,torturimin,vrasjen e te tjerve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.