Standard.al

U gjet i pajetë me një plumb në kokë/ Shpërthen Berisha: Kush e eleminoi?!

4

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar menjëherë pas lajmit se shoferi i Fatmir Xhafajt, Shkëlzen Qordja u gjet i pajetë me një plumb në kokë.

Ndryshe nga dyshimet e para për një vetëvrasje, Berisha ngre pikëpyëtje në lidhje me këtë ngjarje, duke thënë se dikush ka kërkuar që ta eleminojë.

Reagimi i Berishës:

Fillon qerimi i hesapeve midis familjeve mafioze te pushtetit!

Ekzekutim mafioz i shoferit te familjes mafioze Xhafa.
Mediat japin njoftimin qe vijon me poshte!

Per te vdekurit ka vetem ngushellime per familjen dhe une ngushelloj familjen e viktimes!
Natyrisht nje pyetje kerkon pergjigje, te cilen mjerisht duket se do ta marre me vete viktima.
Kush e eleminoi Shoferin e familjes mafioze Xhafaj??
Habilajt, per gjemben qe u beri Goni/Gerondi dhe vella Fatziu minister?
apo kjo vrasje mafioze ka lidhje me ngarkesen e narkoeurove te Taulant Yaris/Gjura/Hoxha/Jashari??? sb

Mediat japin kete lajm te shkurter:

“Gjendet i qëlluar me plumb në kokë, shoferi i Fatmir Xhafajt

Një punonjës i Gardës së Republikës është gjetur i vdekur, i qëlluar me një plumb në kokë.
Burimet thanë se bëhet fjalë për shoferin e Fatmir Xhafajt, i cili është gjetur i pajetë në garazhin e tij

4 Comments
 1. Altin says

  Ca njerez te shpifur as te vdekurit nuk i len rehat.

 2. Gledis says

  Ky i di te gjithe si vetja qe hiqte kosta trebicken me shok.

 3. Balli says

  O Sali boll bere teater me te gjalle e me te vdekur se thjesht sa behesh me qesharak o plakush

 4. Era says

  Kjo eshte opozita me e dobet qe ka pasur ndonjeher shqiperia. Kapen pas fijes se barit fhe te gjothe kerkojn te bejn si te zgjuar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.